HOME    FIRMA    KONTAKT    WSPÓŁPRACUJEMY      pl en


PODŁOGI BETONOWE

PODŁOGA BETONOWA świetnie sprawdza się we wnętrzach nowoczesnych, minimalistycznych. Doskonale prezentuje się w modnych loftach, ale także w bogato urządzonych wnętrzach w stylu glamur, a nawet w wiejskich chatach.
Posadzka z betonu jest również doskonałym rozwiązaniem do sklepów, hoteli, restauracji czy innych miejsc publicznych.
Niewątpliwie największym atutem betonowej posadzki jest to, że spaja i optycznie powiększa wnętrze. Podłoga betonowa tworzy neutralne tło dla pozostałych sprzętów i wyposażenia. Nadaje wnętrzu oryginalny, niepowtarzalny charakter.

 
 
 
DEKORACYJNA POSADZKA BETONOWA MAPEI ULTRATOP
 
Posadzka betonowa Ultratop jest szybkotwardniejącą, samopoziomującą zaprawą na bazie specjalnych spoiw hydraulicznych. Ultratop przeznaczona jest do wykonywania odpornych na ścieranie posadzek betonowych o grubości od 5 do 40mm. Posadzka betonowa Ultratop przeznaczona jest do stosowania wewnątrz obiektów handlowych, użyteczności publicznej, a także w budynkach mieszkalnych do wykonywania nowych, a także do wyrównywania i wygładzania istniejących podłoży betonowych, cementowych oraz ceramicznych. Posadzkę betonową Mapei Ultratop stosujemy wszędzie tam, gdzie wymagana jest wysoka odporność na ścieranie ruchem pieszym: w centach handlowych, biurach, sklepach, hotelach, restauracjach, salach wystawowych itp.
 
Dekoracyjna posadzka betonowa Mapei Ultratop dostępna jest w kolorze stara biel, jasny szary, ciemny szary, antracytowy, rdzawoczerwony, beżowy, piaskowy.
Podłoga betonowa daje stonowany, niejednolity, indywidualny efekt kolorystyczny. Powierzchnię posadzki betonowej można wykończyć na efekt matowy, półmatowy, błyszczący.
Zgodnie z normą EN 13813:2002 Ultratop Living jest klasyfikowana jako CT-C30-F7-A12-A2
fl-S1.
 

 

posadzka betonowa mapei podłoga betonowa posadzka betonowa mapei

 

POSADZKA BETONOWA wykonywana jest w SYSTEMIE ULTRATOP® - efekt gładkiej, naturalnej betonowej powierzchni z widocznymi przejściami kolorystycznymi.
 Copyright CONTRACTORS designed by flexus.plilość odwiedzin: 1935255, dzisiaj: 892